O Nas.

SSW Management to firma doradczo-szkoleniowa. Jesteśmy drużyną interdyscyplinarną – pomagamy markom stworzyć wizerunek na nowo, tworzymy strategię, wspieramy rozwój naszych klientów, dostrzegamy nowe obszary do zagospodarowania – nadrzędnym celem jest ciągły i konkurencyjny rozwój marki.

Zespół SSW tworzą osoby mające różnorodne doświadczenie, mamy głowy pełne innowacyjnych pomysłów – chcemy dzielić się nimi z naszymi klientami i tworzyć ciekawy storytelling, gdyż wierzymy w to, że każda marka zasługuje na swoją historię.

Zależy nam na jasnej komunikacji: opracowujemy konkretny plan działania, rozwiązujemy problemy, wyciągamy wnioski. Osiągamy to dzięki dialogowi pełnemu zrozumienia dla potrzeb klienta, prowadzonego w miłej atmosferze, często przy kawie lub herbacie. Wszystko w ramach marketingu 360 o międzynarodowym standardzie – lubimy patrzeć szerzej na świat i wychodzić poza schematy.

Jako SSW zajmujemy się również organizacją szkoleń z szerokiego zakresu – od edukacji dotyczącej zarządzania projektami, optymalizacji procesów na bazie filozofii LEAN, przez szkolenia dedykowane budowaniu procesów promocyjnych i brandu produktowego, po revenue generation.

I wiele więcej!

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości wsparcia i szkoleń, które umożliwiają naszym klientom osiąganie pełnego potencjału. Dążymy do tego, aby:

Inspirować rozwój osobisty i zawodowy. Poprzez innowacyjne i praktyczne programy szkoleniowe pomagamy naszym klientom zdobywać nowe umiejętności i wiedzę, które są kluczowe dla ich sukcesu.

Zapewniać wsparcie na każdym etapie. Jesteśmy tu, aby wspierać naszych klientów w realizacji ich celów, oferując kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Budować długotrwałe relacje. Współpracujemy z naszymi klientami na zasadach partnerstwa, dbając o zrozumienie ich unikalnych potrzeb i dostarczanie rozwiązań, które przynoszą realne korzyści.

Promować kulturę ciągłego uczenia się. Wierzymy, że rozwój nie kończy się na zdobyciu dyplomu czy certyfikatu. Zachęcamy naszych klientów do nieustannego poszerzania horyzontów i doskonalenia swoich kompetencji.

Działać z pasją i profesjonalizmem. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzą do każdej inicjatywy, zapewniając najwyższe standardy usług.

  Kontakt z nami.
  Chętnie przedstawimy Ci dedykowaną ofertę dotyczącą doradztwa, szkoleń lub kompleksowych usług zarządzania zmianą. Pierwszy krok należy do Ciebie...
  SSW Management
  Warszawa:

  ul. Wiślana 8,
  00-371 Warszawa,

  Poznań:
  ul. Potworowskiego 4

  60-209 Poznań

  Białystok:
  ul. Hetmańska 25
  15-727 Białystok
  contactus@ssw-management.com
  tel. +48 607 180 090
  NIP: 525 28 96 984